Zapraszamy do lektury styczniowego numeru miesięcznika “Opakowanie”!
1 Jan 1970 11:46

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zapraszamy do lektury styczniowego numeru miesięcznika "Opakowanie"! Koniec roku jest tradycyjnie okazją do podsumowań minionych dwunastu miesięcy, dlatego z dużą satysfakcją proponujemy naszym czytelnikom lekturę artykułu "Przyszłość jest bliżej, niż nam się wydaje" autorstwa Ryszarda Warczyńskiego, właściciela firmy Packsol i prawdziwej kopalni wiedzy z obszaru maszyn pakujących.
Stało się wieloletnim zwyczajem "Opakowania", że oddajemy panu Ryszardowi nasze łamy, by na początku roku dokonał faktograficznego resume tego wszystkiego, co zdarzyło się w branży urządzeń do pakowania przez minione miesiące. I jest to podsumowanie optymistyczne, bowiem polski przemysł opakowaniowy znajduje się w czołówce krajów unijnych pod względem obrotów, obok Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii. Na tle konkurencji wyróżniamy się najwyższą dynamiką wzrostu obrotów, dzięki czemu szybko nadganiamy czołówkę rynkowych liderów Unii Europejskiej.
Artykuł Ryszarda Warczyńskiego to zaledwie wisienka na torcie interesujących treści, których lekturę proponujemy Państwu na początek roku. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi wywiadami z Heike Slotta na temat przygotowań do nadchodzących targów Fachpack i z dyrektorem operacyjnym MMP Neupack Polska o owocnej współpracy z firmą Koenig & Bauer, jak również z artykułami poświęconymi rozwiązaniom z oferty firm Agfa, Coffee Service, Condair, InfoGraf, Ishida, Landa Digital Printing, Mark Andy, Mosca i Theegarten-Pactec. Miłej lektury!