Zmiany w radzie nadzorczej HEIDELBERG w 2024 r.
1 Jan 1970 08:30

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W nadchodzącym roku obrotowym 2024/2025 nastąpią zmiany po stronie akcjonariuszy w Radzie Nadzorczej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Dr Fritz Oesterle nie będzie kandydował na kolejną kadencję z powodu osiągnięcia limitu wieku. Jego kadencja zakończy się na dorocznym walnym zgromadzeniu 25 lipca 2024 roku. W tym samym czasie Radę Nadzorczą opuści również Ferdinand Rüesch, który poinformował ją o chęci przejścia na emeryturę i sukcesywnym ustąpieniu ze wszystkich stanowisk.

Ferdinand Rüesch, Członek Rady Nadzorczej Heidelberg.

Dr Fritz Oesterle, Członek Rady Nadzorczej Heideblerg.

Rüesch z końcem roku kalendarzowego przekaże swoje stanowisko w dziale sprzedaży Grupy Gallus. Po ponad 40 latach pracy w branży poligraficznej, w wieku 65 lat chciałbym poświęcić więcej czasu rodzinie - mówi Ferdinand Rüesch. Heidelberg rozwijał się dobrze w ostatnich latach pomimo poważnych wyzwań. Zarząd wprowadził odpowiednie środki strategiczne, aby skutecznie stawić czoła zmianom w branży poligraficznej, a także osiągnąć postęp finansowy - dodaje. O sukcesji na stanowiskach Rüescha i dr Oesterle zadecyduje doroczne walne zgromadzenie Heidelberger Druckmaschinen AG w lipcu 2024 roku.
Pan Rüesch i dr Oesterle zawsze odgrywali cenną rolę w Radzie Nadzorczej firmy Heidelberg. Ich wiedza, doświadczenie i niestrudzone zaangażowanie wniosły istotny wkład w strategiczny kierunek rozwoju firmy - mówi dr Martin Sonnens
Opracowano na podstawie informacji firmy Heidelberg